THY İletişim

Hava yolu sektöründe artan rekabet dolayısıyla uçak ile seyahat etmek artık bir hayal olmaktan çıktı. Ancak elbette bir uçak biletine gereğinden fazla bir ücret ödemeyi kimse istemiyor. Hal böyle olunca uçak yolculukları için pek çok siteyi inceleme ve fiyatları değerlendirme zahmeti ortaya çıkıyor. Bizler bu zahmetten sizleri kurtarmak adına geliyoruz. En uygun fiyatlı uçak biletlerini sunuyor ve hem Türkiye'nin hem de dünyanın her yerine satın alacağınız ister direkt ister aktarmalı biletlerde tüm şüphelerinizi ortadan kaldırıyoruz.
20 yıldır uçan Türkiye'nin en tecrübeli ve köklü özel havayoludur. Deneyimli kadrosu ve teknik ekibiyle uçuş emniyetini ve güvenliğini üst düzeye çıkarır.Kalite ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak uygun ulaşılabilir fiyat politikası izler.Gelişen teknolojiye ayak uydurur.
Hava yolu sektörü son zamanlarda oldukça hızlı bir ilerleme kaydetmiştir. Bu durumun neticesinde pek çok firma ortaya çıkmış ve sektördeki rekabet artmıştır. Doğal olarak fiyatlar da ucuzlama eğilimine girmiş, firmalar rekabetin yolunu daha uygun bilet fiyatları olarak görmeye başlamıştır. Anadolujet de son zamanların popüler şirketlerinden bir tanesidir. Esas olarak Türk Hava Yollarının bir alt markası olan Anadolujet, seferlerini Ankara merkezli olarak icra eder. Ancak İstanbul ve İzmir başta olmak üzere Anadolu'nun çeşitli yerlerine düzenlenen uçuşlar da azımsanmayacak kadar fazladır. Aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşları da Ankara, İstanbul ve İzmir'den bu firmayla icra edilmektedir.
Onur Air yıllardır çizgisinden ayrılmadan yoluna devam eden bir Türk firmasıdır. Düşük ücretle insan taşıyan bir firma olması nedeniyle yoğun müşteri portföyüne sahiptir. Güvenli ve kaliteli bir uçuş isteyenlerin ilgi odağında yer alır. Onur Air ile uçuş gerçekleştirmek isterseniz yorulmadan telefon numaralarından online bilet alışı yapabilirsiniz. Günümüzde uçak yolculuğuna olan rağbet gittikçe artarken fiyatlar da ters orantı oluşur ve Onur Air müşterileri indirimli fiyatlarla uçuşlarını gerçekleştirir. Onur Air Telefonlarından Ulaşın Vaktiniz kısıtlıysa ve hemen bir bilet almak zorundaysanız Onur Air telefonlarıyla online bilet alabilirsiniz. Onur Air telefon numaraları 0850 885 15 51 olarak belirlenmiştir.
Sun Express Havayolları Antalya merkezli olarak kurulmuş ülkemizin yerli havayolu şirketlerinden birisidir. Tüm iletişim hizmetlerini 0850 885 15 51 müşteri hizmetleri numarası üzerinde sağlamaktadır. Merkez olarak kullandığı havaalanları Antalya havaalanı ile Adnan Menderes Havaalanıdır. Yurtiçi ve yurtdışı tarifeli uçuşları mevcuttur. Ülkemizde ve Avrupa’da birçok tatil bölgesine, tarifeli ve charter uçuşlar planlayarak insanları istedikleri yerlere en konforlu şekilde ulaştırmaktadır. Yurtdışı uçuşlarını, Almanya, Avusturya, Belçika, İngiltere, Bulgaristan, Danimarka, Fas, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İran, İspanya, İsveç, Mısır, Polonya, Rusya gibi çok sayıda ülkeye yapmaktadır.
Atlasglobal yolcularını dünyanın dört bir tarafına ulaştırmayı hedefliyor. Konforlu yolculuk seçenekleri ile bütçenize uygun en iyi hizmeti verir.Atlasjet; 2015 senesinde Ocak ayında yapmış olduğu açıklama sonucunda ismini AtlasGlobal olarak değiştirmiştir. Maksimum uçuş güvenliğini, prensip olarak alan şirkette bulunan tüm uçakların bakımı, arızası, konaklama ve transit hizmetlerine oldukça önem vermektedir. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezine günün her saati ulaşım imkanı olduğu için her türlü problem, istek ve taleplerinizi aktarabilirsiniz.